288

Verebics Katalin (1980)

Korall-arc I.

Technika: olaj, vászon
Méret: 85 x 100 cm
jelezve a hátoldalon: Verebics Kati
HUF 340 000 — 380 000
EUR 944 — 1 056
USD 1 040 — 1 162

Kikiáltási ár: 220 000 Ft (611 EUR*, 673 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%