Analógia 1: Pólya Tibor: Disznópörkölés
Analógia 2: Pólya Tibor: Tél vidéken
Analógia 3: Pólya Tibor: Baromfiudvar télen
Analógia 4: Pólya Tibor: Lakodalmasok

Pólya Tibor (1886-1937)

Korcsolyázók Szolnokon

Technika: olaj, falemez
Méret: 40 x 30 cm
j.j.l.: Pólya
analógia: Magyar Művészet XIII. évfolyam, 1937 (analógia 1)
Magyar Művészet XIV. évfolyam, 1938 (analógia 2,3,4)