307

Korga György (1935-2002)

Ikebana

Technika: olaj, farost
Méret: 78,5 x 58 cm
j.j.l.: Korga
HUF 650 000 — 900 000
EUR 1 806 — 2 500
USD 1 988 — 2 752

Kikiáltási ár: 400 000 Ft (1 111 EUR*, 1 223 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00