Kornis György: Születés (2002)

92

Kornis György (1927-2011)

Születés (2002)

Technika: olaj, vászon
Méret: 70 x 50 cm
j.b.l.: Kornis György
Kikiáltási ár: 700 000 Ft (1 944 EUR*, 2 141 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%