308

Mottl Román (1921-1991)

Körösparti tájkép

Technika: olaj, vászon
Méret: 67 x 43 cm
j.j.l.: Mottl R. 983
Kikiáltási ár: 70 000 Ft (225 EUR*, 243 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%