131

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Korsóvivő (1973)

Technika: akvarell, papír
Méret: 57,5 x 58 cm
j.b.l.: Gyarmathy Tihamér
Kikiáltási ár: 280 000 Ft (900 EUR*, 974 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 300 000 Ft