KORTÁRS BALATON - 2021. Holnaptól a badacsonyi Hableányban!

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

A Pintér Galéria és Aukciósház csapata szeretettel meghívja Önöket a KORTÁRS BALATON – 2021. című képzőművészeti kiállítás- és vásárra, amely holnaptól látogatható a badacsonyi Hableányban.

Megtekinthető: 2021. május 22. – június 20.
Helyszín: Hableány, 8261 Badacsonytomaj, Park utca 26.
Nyitvatartás: Hétfő-Péntek: 11:00-20:30; Szombat: 11:00-22:00; Vasárnap: 11:00-20:00

A vásár keretében 120 kortárs képzőművész 140 – a Balaton-parthoz, a nyári, tóparti életérzéshez köthető – alkotása lesz megvásárolható. A kiállításon szereplő műveket bemutató online katalógus itt tekinthető meg.

Ezúton szeretnénk tájékoztatni Önöket, hogy balatoni jelenlétünk miatt a holnapi napon (2021.05.22-én, szombaton) budapesti üzletünk zárva tart, de keddtől újra a megszokott nyitvatartással várjuk az érdeklődőket.

Naomi Devil (1987): Head of an Angel, 2021 (olaj, vászon, 60 x 50 cm, j.j.l.: ND) Ár: 420 000 HUF

Tisztelettel:
Pintér Péter és Pintér Ambrus,
valamint a galéria csapata: Forgács Gergely, Pintér Virág, Parviz Mirzaei

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
e-mail: info@pinteraukcio.hu
Mobil: +36 30 33 10 600

Web:
www.pinteraukcio.hu
www.venueandart.com

Facebook:
Pintér Galéria és Aukciósház
Instagram:
Pinter Gallery