KORTÁRS BALATON - Kamarakiállítás és vásár a badacsonyi Hableányban!

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

A Pintér Galéria és Aukciósház csapata szeretettel meghívja Önöket a KORTÁRS BALATON – Balaton, ősz, szüret, szerelem tematikájú – kamarakiállítás és vásárra, amely már látogatható a badacsonyi Hableányban.

Megtekinthető: 2021. október 24-ig
Helyszín: Hableány, 8261 Badacsonytomaj, Park utca 26.
Nyitvatartás: Hétfő-Vasárnap: 11:00-22:00

A vásár keretében kiemelkedő hazai kortárs képzőművészek tóparti életérzést megidéző válogatott alkotásai vásárolhatóak meg.
A kiállításon szereplő műveket bemutató online katalógus itt tekinthető meg.

KORTÁRS BALATON - Kamarakiállítás és vásár holnaptól a badacsonyi Hableányban!
Osgyányi Sára (1980): Siófoki part, a strandolók már hazamentek, 2021 (olaj, vászon, 80 x 80 cm, j.b.l.: Osgyányi S.) Ár: 460 000 HUF

Tisztelettel:
Pintér Péter és Pintér Ambrus,
valamint a galéria csapata: Forgács Gergely, Pintér Virág, Parviz Mirzaei

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
e-mail: info@pinteraukcio.hu
Mobil: +36 30 33 10 600

Web
Facebook
Instagram