653

C.E. monogrammal

Korzózók

Technika: szén, papír, fedőfehér
Méret: 30 x 22 cm
j.j.l.: CE

Sérült
Kikiáltási ár: 24 000 Ft (77 EUR*, 83 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 26 250 Ft