330

Kosztolányi Kann Gyula (1868-1945)

Szentendre

Technika: olaj, vászon
Méret: 45 x 61 cm
j.b.l.: Kosztolányi
HUF 300 000 — 450 000
EUR 833 — 1 250
USD 917 — 1 376

Kikiáltási ár: 180 000 Ft (500 EUR*, 550 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%