393

Bernáth Aurél (1895-1982)

Kovácsék

színezett rézkarc, 292 x 364 mm, j.j.l.: Bernáth Aurél, életmű katalógus szám: 1952/35
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%