119

Kozma István (1937)

Nagybánya

Technika: olaj, vászon
Méret: 90 x 70 cm
j.j.l.: Kozma I.
HUF 500 000 — 700 000
EUR 1 389 — 1 944
USD 1 529 — 2 141

Kikiáltási ár: 320 000 Ft (889 EUR*, 979 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00