Ismeretlen festő (XVIII. század)

Krisztus az olajfák hegyén

Technika: olaj, vászon
Méret: 105 x 221 cm
MNG bírálati szám: 75/979

Ár: 1 050 000 Ft (3 374 EUR*, 3 652 USD*)