47

Ismeretlen festő (XVIII. század)

Krisztus megkeresztelése

Technika: olaj, vászon
Méret: 62 x 74 cm
szerepelt a BÁV 36. au 93 tétele
Kikiáltási ár: 300 000 Ft (964 EUR*, 1 043 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%