236

Peske Géza (1859-1934)

Krumplievők

olaj, vászon, 86 x 70,5 cm, j.b.l.: Peske
Kikiáltási ár: 480 000 Ft (1 542 EUR*, 1 669 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%