103

Gajdos János (1912-1950)

Kubikusok

Technika: olaj, vászon
Méret: 56 x 69 cm
j.j.l: Gajdos János 1948
Kikiáltási ár: 150 000 Ft (482 EUR*, 522 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%