446

Endrédy György (1910-1988)

Kukoricás

Technika: akvarell, papír
Méret: 30 x 40 cm
j.j.l.: Endrédy György
Kikiáltási ár: 15 000 Ft (48 EUR*, 52 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 20 000 Ft (64 EUR*, 70 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2021.01.20. 20:00