168

Koszta József (1861-1949)

Kukoricásban (1917 körül)

olaj, vászon, 60 x 50 cm, j.j.l.: Koszta, reprodukálva: Művészet Kiskönyvtára LXVII. – Koszta. Corvina Kiadó, Budapest, 1965.; 19. kép

Aradi Nóra: Koszta 1861-1949 ("A művészet kiskönyvtára" sorozat 67.), Corvina Kiadó, Budapest, 1965, 20-22. oldal
Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft (10 926 EUR*, 11 824 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%