149

Szotyory László (1957)

Különös város

Technika: olaj, farost
Méret: 176x105 cm
j.j.l.: Sz.L. '83
HUF 680 000 — 760 000
EUR 2 185 — 2 442
USD 2 365 — 2 643

Kikiáltási ár: 420 000 Ft (1 350 EUR*, 1 461 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%