Diener Dénes Rudolf (1889-1956)

Külvárosi utca Párizsban

Technika: olaj, fa
Méret: 40 x 50 cm
j.b.l.: Diener Dénes Paris

Ár: 168 000 Ft (540 EUR*, 584 USD*)