278

Kunffy Lajos (1869-1962)

Szántó ökrök

Technika: olaj, vászon
Méret: 65 x 87 cm
j.j.l.: Kunffy
HUF 250 000 — 350 000
EUR 694 — 972
USD 765 — 1 070

Kikiáltási ár: 160 000 Ft (444 EUR*, 489 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%