191

Szemlér Mihály (1833-1904)

Kunyhó

Technika: akvarell, papír
Méret: 18 x 23 cm
j.j.l.: Kömlön 855
Szemlér Mihály hagyatéki pecsét
HUF 110 000 — 150 000
EUR 353 — 482
USD 383 — 522

Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%