Ismeretlen festő (XVIII. század): Kutyatáncoltatás

158

Ismeretlen festő (XVIII. század)

Kutyatáncoltatás

Technika: olaj, fa
Méret: 18 x 25 cm
j.n. Szépművészeti Múzeum bírálati száma: 199/89
Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%