Ismeretlen festő (XVIII. század): Kutyatáncoltatás

Ismeretlen festő (XVIII. század)

Kutyatáncoltatás

Technika: olaj, fa
Méret: 18 x 25 cm
j.n. Szépművészeti Múzeum bírálati száma: 199/89

Ár: 112 000 Ft (360 EUR*, 389 USD*)