26

Balla Béla (1882-1965)

Ladik

Technika: olaj, vászon
Méret: 35 x 50,5 cm
j.b.l.: Balla Béla
HUF 390 000 — 510 000
EUR 1 083 — 1 417
USD 1 193 — 1 560

Kikiáltási ár: 280 000 Ft (778 EUR*, 856 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%