54

Siuda Nándor (1893-1964)

Ladik az alkonyi tájban

Technika: olaj, rétegelt lemez
Méret: 35x46 cm
j.j.l.: Siuda Nándor
Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 104 000 Ft (334 EUR*, 362 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2021.04.25. 20:00