338

Lajta Gábor (1955)

Vörös kanapén

Technika: olaj, vászon
Méret: 100 x 100 cm
j.b.l.: Lajta '06
HUF 950 000 — 1 200 000
EUR 2 639 — 3 333
USD 2 905 — 3 670

Kikiáltási ár: 700 000 Ft (1 944 EUR*, 2 141 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%