248

Próday Lajos (?-1937)

Lakóbárkák Sestriben (1935)

olaj, vászon, 69x89 cm, j.b.l.:Próday L. Sestri Levante 1935
Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%