63

Gordon György (1924-2005)

Lámpafénynél

Technika: olaj, vászon
Méret: 60 x 50 cm
j.j.f.: Gordon György 1956
Kikiáltási ár: 220 000 Ft (707 EUR*, 765 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%