4

Jaeger-Kopp Zsuzsanna (1961)

Lánc medéllal és fülbevaló

Technika: 925-ös finomságú aranyozott ezüst
lánc medállal: 25 g
fülbevalópár: 5 g
jelzett: DUR 925
Kikiáltási ár: 70 000 Ft (225 EUR*, 243 USD*)