255

Náray Aurél (1883-1948)

Lantjátékos

Technika: olaj, vászon
Méret: 70,5 x 50 cm
j.b.l.: Náray
HUF 340 000 — 440 000
EUR 944 — 1 222
USD 1 040 — 1 346

Kikiáltási ár: 240 000 Ft (667 EUR*, 734 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%