138

Illencz Lipót (1882-1950)

Lány a Balatonnál

olaj, vászon, 40 x 50 cm, j.b.l.: Illencz
Kikiáltási ár: 90 000 Ft (289 EUR*, 313 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%