721

Barkász Lajos (1884-1960)

Lány a mezőn

Technika: olaj, vászon
Méret: 66,5 x 83 cm
j.j.l.: Barkász

restaurálásra szorul
Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%