Barkász Lajos (1884-1960)

Lány a mezőn

Technika: olaj, vászon
Méret: 66,5 x 83 cm
j.j.l.: Barkász

restaurálásra szorul

Ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)