Csortos E. József (1875-1922)

Lány az ablakban

Technika: olaj, vászon
Méret: 100 x 70,5 cm
j.j.l.: Csortos E. József 932

Ár: 980 000 Ft (2 722 EUR*, 2 997 USD*)