229

Csortos E. József (1875-1922)

Lány az ablakban

Technika: olaj, vászon
Méret: 100 x 70,5 cm
j.j.l.: Csortos E. József 932
Kikiáltási ár: 850 000 Ft (2 731 EUR*, 2 956 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%