95

Hickel Joseph jelzéssel, (1736-1807)

Lány galambbal (1770)

Technika: olaj, vászon
Méret: 66 x 55 cm
j. a hátoldalon: Joseph Hickel, Wien 1770
Kikiáltási ár: 200 000 Ft (643 EUR*, 696 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%