160

Bánovszky Miklós (1895-1995)

Lány gyöngysorral

Technika: olaj, vászon
Méret: 150 x 85 cm
j.j.l.: Bánovszky M 927
Kikiáltási ár: 380 000 Ft (1 221 EUR*, 1 322 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%