29

Koczka András (1911-1987)

Lány hucul népviseletben

Technika: olaj, vászon
Méret: 73,5 x 63,5 cm
j.b.l.: Koczka
HUF 850 000 — 1 100 000
EUR 2 731 — 3 535
USD 2 956 — 3 825

Kikiáltási ár: 600 000 Ft (1 928 EUR*, 2 087 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%