428

Szász Endre (1926-2003)

Lány piros kalapban

Technika: olaj, falemez
Méret: 60 x 50 cm
j.j.l.: Szász E.
Kikiáltási ár: 500 000 Ft (1 607 EUR*, 1 739 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 650 000 Ft (2 089 EUR*, 2 260 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2020.11.29. 20:00