38

Jancsek Antal (1907-1985)

Lány virágcsokorral

Technika: olaj, farost
Méret: 97 x 115 cm
j.b.l.: Jancsek
HUF 800 000 — 1 000 000
EUR 2 571 — 3 213
USD 2 782 — 3 478

Kikiáltási ár: 480 000 Ft (1 542 EUR*, 1 669 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%