321

Vörös Géza (1897-1957)

Lány virággal

olaj, vászon, 100 x 71 cm, j.b.f.: Vörös Géza
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft (5 141 EUR*, 5 564 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%