70

Glatz Oszkár (1872-1958)

Lányok délidőben

Technika: olaj, vászon
Méret: 54x70 cm
j.j.l.: Glatz 1937
Kikiáltási ár: 850 000 Ft (2 731 EUR*, 2 956 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 1 105 000 Ft (3 551 EUR*, 3 843 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2021.04.25. 20:00