Bendéné Kovacsev Friderika: Lányok népviseletben

Bendéné Kovacsev Friderika (1891-1975)

Lányok népviseletben

Technika: olaj, vászon
Méret: 60 x 50 cm
j.j.l.: Bendéné K. Fr.
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (167 EUR*, 183 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2022.11.29. 20:00