Pécsi-Pilch Dezső (1888-1949)

Lányok népviseletben

Technika: olaj, vászon
Méret: 60 x 80 cm
j.j.l.: Pécsi Pilch D.

Ár: 370 000 Ft (1 028 EUR*, 1 131 USD*)