Gajzágó Donáta (1972)

Lassú lakótelepi emlék (2008)

Technika: olaj, vászon
Méret: 80 x 100 cm
j.a. hátoldalon (vakkereten): Gajzágó Donáta, Lassú lakótelepi emlék