200

Gajzágó Donáta (1972)

Lassú lakótelepi emlék (2008)

Technika: olaj, vászon
Méret: 80 x 100 cm
j.a. hátoldalon (vakkereten): Gajzágó Donáta, Lassú lakótelepi emlék
Kikiáltási ár: 500 000 Ft (1 607 EUR*, 1 739 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%