83

Turcsányi Antal (1940)

Látlelet, 2013

Technika: olaj, farost
Méret: 80 x 110 cm,
j.j.l.: Turcsányi Antal, 2013
Kikiáltási ár: 250 000 Ft (803 EUR*, 869 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%