287

Verebics Ágnes (1982)

Lebegés (2017)

Technika: olaj, vászon
Méret: 100 x 100 cm
jelezve a hátoldalon: Verebics Ágnes 2017
HUF 760 000 — 860 000
EUR 2 111 — 2 389
USD 2 324 — 2 630

Kikiáltási ár: 390 000 Ft (1 083 EUR*, 1 193 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%