K. Spányi Béla: Legelésző tehenek

151

K. Spányi Béla (1852-1914)

Legelésző tehenek

olaj, fa, 27 x 55 cm, j.j.l.: K. Spányi B.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft (900 EUR*, 974 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%