Egry József: Legény kalapban
Egry József: Legény kalapban
Egry József: Legény kalapban

32

Egry József (1883-1951)

Legény kalapban

Technika: olaj, vászon
Méret: 35 x 28 cm
j.b.l.: Egry József 1903 szerepelt BÁV 52. aukcióján 50. tételként
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%